image

Szkoleniaimage

W ramach działalności szkoleniowej oferujemy zarówno przeprowadzane cykliczne szkolenia dla naszych obecnych lub potencjalnych Klientów, które nakierowane są na ogólne zaznajomienie ich z aktualnymi bądź bardzo istotnymi problemami związanymi z prowadzeniem działalności gospodarczej zarówno w aspekcie jej rozliczeń podatkowych, jak i spraw pracowniczych a także ogólnych przepisów prawa cywilnego i gospodarczego.

W ofercie znajdą Państwo również szkolenia zamknięte z zakresu prawa podatkowego, bilansowego, pracy i ubezpieczeń społecznych.

 

Z racji współpracy z kancelariami prawnymi, firmami informatycznymi wdrażającymi oprogramowanie finansowo-księgowe oraz firmami audytorskimi, oferowane przez nas szkolenia cechują się kompleksowym i interdyscyplinarnym podejściem do każdego realizowanego tematu.

Oferta w tym obszarze obejmuje w szczególności:

Wybrane
z naszej oferty

Jako zespół doświadczonych specjalistów oferujemy całkowity nadzór i kontrolę nad infrastrukturą IT firmy Klienta, a także codzienną pomoc informatyczną dopasowaną do Państwa potrzeb, w modelu stałych, zryczałtowanych opłat.

Obsługa informatyczna / Outsorcing it

Oferujemy pomoc we wszelkich obowiązkach związanych z naliczaniem wynagrodzeń, sporządzaniem deklaracji oraz prowadzeniem dokumentacji pracowniczej.

Kardy i płace / Obsługa księgowa

Korzystamy z nowoczesnych i skutecznych rozwiązań automatyzujących wykonywanie kopii zapasowych. Wdrażane przez nas oprogramowanie nie zakłóca funkcjonowania infrastruktury IT, dokonując wszystkich koniecznych operacji w tle.

Backup danych / Outsorcing it

Oferujemy pomoc we wszelkich obowiązkach związanych z naliczaniem wynagrodzeń, sporządzaniem deklaracji oraz prowadzeniem dokumentacji pracowniczej.

Rachunkowość / Obsługa księgowa

Wypłyń z nami na szerokie wody już dziś!

Umów się na spotkanie