image

Rachunkowośćimage

W zakresie działalności związanej z rachunkowością przedsiębiorstw oraz pozostałych jednostek, oferujemy usługi dopasowane do sytuacji i preferencji Klienta.

Od najbardziej kompleksowych, czyli powierzenia prowadzenia ksiąg rachunkowych i prowadzenia ewidencji uproszczonych (PKPiR, Ewidencja przychodów, Ewidencja dla celów podatku VAT) poprzez nadzór księgowy, sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z przepisami bilansowymi oraz bieżące doradztwo w powyższym zakresie.

W swojej działalności staramy się również zwracać uwagę na niedocenianą wciąż rachunkowość zarządczą. Oferujemy pomoc i wsparcie przy tworzeniu sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne, które przyczyniają się do podejmowania skutecznych decyzji prowadzących do szeroko rozumianego wzrostu wartości przedsiębiorstw.

Swoją ofertę kierujemy do przedsiębiorców i innych jednostek organizacyjnych niezależnie od formy prawnej oraz obszaru działalności.

Szczegółowy zakres usług w tym obszarze obejmuje:

Wybrane
z naszej oferty

Jako zespół doświadczonych specjalistów oferujemy całkowity nadzór i kontrolę nad infrastrukturą IT firmy Klienta, a także codzienną pomoc informatyczną dopasowaną do Państwa potrzeb, w modelu stałych, zryczałtowanych opłat.

Obsługa informatyczna / Outsorcing it

Oferujemy pomoc we wszelkich obowiązkach związanych z naliczaniem wynagrodzeń, sporządzaniem deklaracji oraz prowadzeniem dokumentacji pracowniczej.

Kardy i płace / Obsługa księgowa

Korzystamy z nowoczesnych i skutecznych rozwiązań automatyzujących wykonywanie kopii zapasowych. Wdrażane przez nas oprogramowanie nie zakłóca funkcjonowania infrastruktury IT, dokonując wszystkich koniecznych operacji w tle.

Backup danych / Outsorcing it

Oferujemy pomoc we wszelkich obowiązkach związanych z naliczaniem wynagrodzeń, sporządzaniem deklaracji oraz prowadzeniem dokumentacji pracowniczej.

Rachunkowość / Obsługa księgowa

Wypłyń z nami na szerokie wody już dziś!

Umów się na spotkanie