image

O nasimage

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która od wielu lat funkcjonuje w branży usług księgowych, kadrowo-płacowych oraz outsourcingu IT świadcząc wysokiej jakości usługi dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców oraz organizacji non-profit.

 

Nasze atuty to:

Wiedza i doświadczenie – nasz profesjonalny, młody i ambitny zespół tworzą ludzie posiadający odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje. Naszym celem jest stały i systematyczny rozwój w dziedzinach związanych z oferowanymi przez Nas usługami.

Elastyczność – budujemy relacje, które oparte są na indywidualnym podejściu do Państwa potrzeb, dostosowujemy usługi do Państwa możliwości i preferencji.

Bezpieczeństwo – dbałość o bezpieczeństwo interesów oraz danych Klientów to filar naszej działalności, który buduje zaufanie i gwarantuje długotrwałą owocną relację biznesową. Dbamy o bezpieczeństwo również w kontekście ograniczenia, do akceptowalnego przez Klienta, poziomu ryzyka powstałego w związku z prowadzoną działalnością i nałożonymi przepisami prawa obowiązków w obszarze podatków, rachunkowości i ubezpieczeń społecznych oraz bezpieczeństwa systemów IT.

Rozwój – jesteśmy w stałym i systematycznym rozwoju w dziedzinach związanych z oferowanymi przez Nas usługami. Dążymy do tego aby być zawsze „przed” zmianami, dzięki czemu mamy możliwość szybkiej reakcji i dostosowania przyszłych działań w celu uzyskania optymalnego dla Naszych Klientów efektu końcowego.

Współpraca – jesteśmy przede wszystkim Zespołem ludzi, którzy dążą wspólnie do ustalonych celów. Współpraca na każdym etapie procesu, zastępowalność i wzajemne zrozumienie gwarantują bezpieczeństwo i ciągłość świadczonych przez Nas usług.

 

Zespół S3

Naszą najważniejszą zaletą jest z pewnością Młody i Ambitny Zespół, którego celem jest stały i systematyczny rozwój w dziedzinach związanych z oferowanymi przez Nas usługami, co sprawia, że dążymy do tego aby być zawsze „Przed” zmianami. To z kolei umożliwia nam szybką reakcję i daje czas niezbędny dla odpowiedniego przygotowania się do zmian bądź przeprowadzenia procesów i działań optymalizacyjnych, względnie łagodzących ich negatywnego skutki.

Wybrane
z naszej oferty

Jako zespół doświadczonych specjalistów oferujemy całkowity nadzór i kontrolę nad infrastrukturą IT firmy Klienta, a także codzienną pomoc informatyczną dopasowaną do Państwa potrzeb, w modelu stałych, zryczałtowanych opłat.

Obsługa informatyczna / Outsorcing it

Oferujemy pomoc we wszelkich obowiązkach związanych z naliczaniem wynagrodzeń, sporządzaniem deklaracji oraz prowadzeniem dokumentacji pracowniczej.

Kardy i płace / Obsługa księgowa

Korzystamy z nowoczesnych i skutecznych rozwiązań automatyzujących wykonywanie kopii zapasowych. Wdrażane przez nas oprogramowanie nie zakłóca funkcjonowania infrastruktury IT, dokonując wszystkich koniecznych operacji w tle.

Backup danych / Outsorcing it

Oferujemy pomoc we wszelkich obowiązkach związanych z naliczaniem wynagrodzeń, sporządzaniem deklaracji oraz prowadzeniem dokumentacji pracowniczej.

Rachunkowość / Obsługa księgowa

Wypłyń z nami na szerokie wody już dziś!

Umów się na spotkanie